قدرت منبع کافی به کامپیوتر را تحت تاثیر قرار نیست

- Sep 20, 2018 -

اول، بوت پاسخ آن به سادگی قدرت نور تامین سطح ارزیابی کافی ندارد: بسیار جدی


اگر قبل از ارتقاء, لوازم جانبی میزبان تنظیم می شود، آن ممکن است رخ دهد که قدرت سوخته است. اما اگر ارتقاء داده شده بعد از ارتقا انجام شده است، لوازم قدیمی و جدید متصل می شوند و وقتی test روشن آن تنها به نظر می رسد. این نشان می دهد که منبع تغذیه به طور جدی کافی نیست یا حتی پلت فرم جدید را جور است. همچنین جلوه ای از این نوع خطا وجود دارد, است که گاهی آن به طور معمول میتواند روشن شود, گاهی نیست، گاهی با سوئیچ قدرت فشار چند بار روشن شود می تواند.


اگر دستگاه نور تا در واقع بدون توجه به اینکه شما لوازم جانبی به روز رسانی یا اگر هیچ پاسخ وجود دارد که بوت شده است جایگزین کل پلت فرم است که آن منبع تغذیه استفاده می شود مطابقت پلت فرم جدید به روز رسانی نمی کند نشان می دهد. تامین حداکثر ممکن است قدرت کافی برای حمایت از میزبان به بوت شدن نیست. مواجهه با چنین شرایطی، علاوه بر جایگزینی منبع تغذیه در واقع هیچ راه حل وجود دارد.


دوم، دستگاه های ذخیره سازی را تشخیص دیسک سخت به نظر می رسد قدرت عجیب صدا عرضه کافی ارزیابی سطح: جدی


زمانی که ارتقاء و لوازم جانبی کامل شده است، و آن به طور معمول استفاده می شود اما گاهی آن در روی صفحه نمایش خود را تست پس از بوت شدن جلوگیری خواهد شد. دلیل است که یک یا چند IDE / SATA دستگاههای نمی آغاز شده توسط خود را تست. یکی از چیزهایی است که برخی از دستگاه های ذخیره سازی به طور معمول شناخته نیست. اگر شما چک کنید که تامین قدرت و کابل داده ها هستند درست وصل شده و هیچ مشکلی با رابط IDE/SATA مادربرد و کابل داده وجود دارد، شما ممکن است بخواهید برای قرار دادن چشم خود را در منبع تغذیه است.


3. پس از بازیکن جایگزین دستگاه های ذخیره سازی مانند هارد دیسک، یا وقتی که قدرت است پیری، مانند "دو هارد دیسک + دیسک های نوری تک"، "تک دیسک + دیسک های نوری + ضبط" دستگاه ذخیره سازی را افزایش می دهد "این این نوع شکست معمولا رخ می دهد نوع بازی. دستگاه های ذخیره سازی جایگزین/افزایش بار در تامین قدرت خود را افزایش می دهد. در مورد قدرت کافی گروه کابل برق مربوط به دستگاه های ذخیره سازی فرد از دست دادن قدرت و دستگاه به طور معمول نمی توانند کار کنند. آن به طور معمول در طول قدرت در خود را تست به رسمیت شناخته شده نیست. این بسیار طبیعی است.


علاوه بر این، با بیش از حد بسیاری از دستگاه های ذخیره سازی و یا قدرت عرضه بیش از حد کم است، می تواند مقابله با دستگاههای جدید از لحاظ تغذیه و نیز ممکن است باعث آسیب به ذخیره سازی. برخی از کاربران پیدا کنید که هارد دیسک گاهی اوقات "خنده" عجیب و غریب را صدا بعد از ارتقا. درایو نوری و ضبط کننده اغلب یک حلقه بی نهایت هنگام خواندن دیسک را وارد کنید. تنها با فشار دادن دکمه خروج برای خواندن دیسک عمل می تواند به از سر. حق. در این زمان، کاربران باید توجه به این پرداخت. اگر این وضعیت ادامه دارد، هارد دیسک و دیگر دستگاه های ممکن است برای همیشه آسیب دیده، زیرا عملیات خود را "غیر طبیعی" ناشی از تغذیه کافی. هر کس باید سعی کنید برای جلوگیری از کار هارد دیسک. تحت محیط ولتاژ پایین.


  • 90 درجه مرد لوله اتصالات لوله
  • 45 درجه لبه بالون با قفل گردن
  • Orfs Swivel Union
  • زانو 45 درجه پیچ و تاب
  • گل میخک راست
  • نر به اتصالات مستقیم مردانه

محصولات مرتبط